Wojciech Borkowski - z wykształcenia jestem dziennikarzem, absolwentem UJ.  Od kilkunastu lat pracuję przede wszystkim dla telewizji. Zrealizowałem kilkaset reportaży o tematyce społecznej i śledczej. Dziennikarstwo dla mnie to coś więcej niż tylko praca, to sposób życia. To przede wszystkim odpowiedzialność za przekazywane słowo i obraz. Drugą moją pasją jest fotografia. Ważne, aby umieć  uchwycić w ułamku sekundy to coś, co  pokaże możliwie najpełniej charakter osoby, klimat miejsca czy opowie historię o zarejestrowanym wydarzeniu. Najważniejszym moim sukcesem jest jednak rodzina - żona Magdalena i dwie córki 4 letnia Maria i 1,5 roczna Zofia.

Łukasz Popko OP - kapłan od 10 lat, doktor nauk biblijnych. Studiował w Rzymie i Jerozolimie. Od niedawna wykładowca w Kolegium OO. Dominikanów w Krakowie.

Dawid Kołodziejczyk OP - Dominikanin, urodził się w 1981 roku w Rzeszowie. Absolwent Technikum Elektronicznego w Rzeszowie. Do Zakonu wstąpił w 2001 roku. Ukończył Papieską Akademię Teologiczną w Krakowie. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie prowadzi katechezy dla narzeczonych oraz jest duszpasterzem Dominikańskiego Duszpasterstwa Rodzin.