o. Paweł Kozacki - urodził się blisko pół wieku temu, a od prawie trzech dekad wiedzie życie dominikańskie. Duszpasterz, redaktor, aktualnie przeor klasztoru w Krakowie. Publikuje teksty krótsze i dłuższe. Wydał trzy książki. Interesuje się swoim zbawieniem. W wolnych chwilach czyta, fotografuje, biega, jeździ na łyżworolkach i rowerze.

o. Paweł Trzopek - ur. 1972, dominikanin, studiował nauki biblijne w Lublinie i Rzymie, redaktor naukowy "Biblii krok po kroku", wykładowca dominikańskiego Kolegium w Krakowie oraz dyrektor biblioteki Szkoły Biblijnej i Archeologicznej, mieszka w Jerozolimie.

Sylwia i Grzegorz Szulikowie - psycholog i matematyk, miłośnicy poezji, gór, tańca i muzyki gospel, dzięki której poznali się 6 lat temu, a od ponad dwóch lat są szczęśliwymi małżonkami. Sylwia pragnie pracować jako psychoterapeutka i łączyć ową pasję z muzyką i ruchem. Grzegorz stara się pokazać studentom Uniwersytetu Ekonomicznego, że matematyka może być ciekawa. 5 lat temu założyli chór RiOGospel, a odkąd przeprowadzili się na stałe do Krakowa dyrygują najstarszym chórem gospel w Polsce - Kraków Gospel Choir. Muzyka gospel pozwala im doświadczać działania Słowa Bożego i głosić Je innym. Czynnie angażują się w życie Dominikańskiego Duszpasterstwa Rodzin oraz wspólnoty Betelewo.

Katarzyna i Michał Pawłowscy - Małżonkowie od 2006 roku. Rodzice Natalki i Szymona. Biotechnolog i rehabilitant, a wspólnie nauczyciele NPR. Miłośnicy gór, żeglarstwa, kajaków i wszelkiej aktywności, którą można realizować w grupie, zgodnie z hasłem: Nie ważne gdzie, ważne z kim! Razem uczą się dostrzegać Boga w każdej sytuacji. Działają czynnie w Dominikańskim Duszpasterstwie Rodzin oraz wspólnocie Betelewo. Marzą o domku w Bieszczadach, gdzie mogliby gościć wszystkich pragnących pogłębiać relację ze sobą i Bogiem.

Asia i Sylwek Kurdziel - Przede wszystkim małżonkowie od lat siedmiu i szczęśliwi rodzice 6-letniego Antosia i 3-letniego Karolka. Absolwenci Akademii Rolniczej Wydziału Ogrodniczego. Obecnie Asia zajmuje się domem a Sylwek jest taksówkarzem. Należą do Dominikańskiego Duszpasterstwa Rodzin i wspólnoty modlitewnej Betelewo. Miłośnicy zwierząt. Lubią muzea, góry, wodę i aktywnie spędzony razem czas.